Vážení zákazníci, letos 2023 ze zdravotních důvodů nebudeme péct vánoční cukroví. Velmi nás to mrzí a omlouváme se především našim věrným zákazníkům. Děkujeme za pochopení.
Tip

Sirup z aronie

180 Kč
Skladem

Sirup z aronie nelze popsat nijak jinak než jako nápoj bohů, vynikající a osvěžující.

A jako kdyby výtečná chuť nebyla dost, je sirup z aronie malým léčivým zázrakem. Plody černého jeřábu mají vysoký obsah vitamínu C a antioxidantů. Aronie ve skutečnosti má jednu z nejvyšších antioxidantních sil vůbec naměřenou.

 

Kategorie: Domácí sirupy
Hmotnost: 0.5 kg

Plody aronie mají blahodárný vliv na cévní systém a srdce, krevní oběh, snižují hladinu cholesterolu v krvi i krevní tlak, jsou proto úžasným pomocníkem při ateroskleróze či prevenci. Prospěšné jsou dokonce i při cukrovce – obsahují totiž přírodní sorbit, sladidlo vhodné i pro diabetiky.

Cenný je nejen obsah vitamínů, ale také bioflavonooidů, rutinu pro pevné cévy, který se z plodů i extrahuje pro výrobu léčiv, a dále železa, jódu, fluoru, manganu a dalších mikroelementů, nezbytných pro pevné zdraví a vitalitu. Proto aronie zmírňuje chudokrevnost a migrény, odstraňuje těžké kovy z těla, významně posiluje imunitní systém nejen při nachlazení, zvyšuje pružnost pokožky, zlepšuje zrak i paměť.

Bylo rovněž zjištěno, že aronie má velký vliv při boji se žaludečními problémy (peptický vřed), chrání střeva a trávicí ústrojí, má příznivé účinky při vážných střevních potížích, včetně akutních lézí a rakovině tlustého střeva, podporuje léčbu chronických onemocnění, jakými jsou rakovina, Parkinsonova nemoc, bronchitida, a pozitivně ovlivňuje organismus po chemoterapii.

Stimuluje funkci štítné žlázy, zlepšuje a reguluje sekreci hormonů a pomáhá při onemocnění štítné žlázy a strumy.

 

 

 

CZ Šťáva z černého jeřábu (Aronia melanocarpa).

Složení: černý jeřáb, cukr, regulátor kyselosti (kyselina citronová).

Vyrobeno: z 50 g ovoce na 100 g výrobku. Celkový obsah cukru 50 g na 100 g výrobku.

Seznam alergenů: neobsahuje alergeny č. 1-14. Skladujte v suchu, chraňte před teplem. Po otevření skladujte v chladničce.

Minimální trvanlivost 2 roky od data výroby.

Vyrobeno v Čechách

Obsah: 500 ml