Vážení zákazníci, letos 2023 ze zdravotních důvodů nebudeme péct vánoční cukroví. Velmi nás to mrzí a omlouváme se především našim věrným zákazníkům. Děkujeme za pochopení.

Pečený čaj

50 Kč
Skladem

Špetka tradice ve skleničce. 

Vychutnejme si kouzelná nápoj ozkoušený našimi babičkami, jenž je připravován z čerstvého českého ovoce, bez chemických konzervantů, dochucený nejlahodnějším kořením.

Kouzlo pečeného čaje spočívá v dokonalé symbióze horkého a zdravého potěšení, jenž zahřeje tělo, a jedinečné chuti, která pohladí po duši v chladných a uspěchaných dnech.

Náš pečený čaj nejenže náramně chutná, je také úžasně zdravou bombou. Do tohoto horkého kouzla jsme vybrali ovoce bohaté na vitamín C, na antioxidanty, a karoten chránící imunitní systém a tělní buňky před volnými radikály. Je to skvělý pomocník při nachlazení a rekonvalescenci, a rovněž při prevenci v chladných a stresujících obdobích, a to zejména díky červenému rybízu, angreštu a ostružinám.

Švestky se chlubí, vedle vynikající chuti, také vitamínem E a spoustou minerálních látek, jako jsou vápníkhořčík,fosfordraslík, to napomáhá chránit tělo před aterosklerózou, infarktem, a pomáhají snižovat cholesterol.

Pro mnohé z nás je sbírání borůvek oblíbenou relaxační činností, o to víc, víme-li, jakým malým zázrakem tyto tmavě modré bobulky jsou. Borůvky pomáhají i na vysoký krevní tlak a zlepšují zrak. Údajně zpomalují stárnutí mozkových buněk a celkový proces stárnutí organismu, a snižují riziko rakoviny.

 

 

Složení: ovoce (směs ovoce: švestky, borůvky, červený rybíz, angrešt, ostružiny, jahody), cukr, koření, regulátor kyselosti (kyselina citronová).

Vyrobeno: z 70 g ovoce na 100 g výrobku. Celkový obsah cukru 30 g na 100 g výrobku.

Seznam alergenů: neobsahuje alergeny č. 1-14.

Skladujte v suchu, chraňte před teplem. Po otevření skladujte v chladničce.

Obsah: 125 ml.